Kody do gier

Kody do gry Desperados: Wanted Dead or Alive

Desperados: Wanted Dead or Alive to kultowa gra strategiczna w czasie rzeczywistym z elementami taktycznymi, w której gracz wciela się w rolę Johna Coopera, przewodzącego zespołowi nieustraszonych najemników. Akcja gry rozgrywa się na Dzikim Zachodzie, gdzie główny bohater wraz ze swoją ekipą tropi nieuchwytnego bandytę i jego gang. To połączenie zagadek, strategicznego myślenia i szybkiej akcji, które wymaga od graczy zarówno cierpliwości, jak i zręczności.

Jak wprowadzić kody do Desperados: Wanted Dead or Alive?

Aby uaktywnić kody w grze Desperados: Wanted Dead or Alive, trzeba przystąpić do kilku prostych kroków. Podczas gry należy nacisnąć jednocześnie lewy Shift oraz F11, otwierając tym samym konsolę, do której wpisujemy interesujące nas kody. Poniżej znajduje się tabela z różnymi komendami, dzięki którym gracz może uzyskać dodatkowe wsparcie lub zminiaturyzować pewne aspekty gry.

Lista kodów:

KodOpis
timelessWstrzymuje upływ czasu, pozwalając na lepsze planowanie ruchów
fidel castroUruchamia wszystkie dialogi w grze
medicPełne zdrowie dla drużyny
powermanPrzyznaje nowy zestaw broni
schneiderAutomatyczne zakończenie danego poziomu
clintOznacza zwycięstwo na obecnym poziomie
jackalPełna amunicja
hollow manNiewidzialność dla zespołu
zeusPomoc od samego Zeusa, możliwa nieskończona broń
show me allPokazuje wszystkie przedmioty dostępne na mapie
epitaphWyświetla warunki, które muszą zostać spełnione, aby wygrać poziom
whats my destinyPokazuje krótkie podsumowanie celów misji

Zakończenie

Kody do gry Desperados: Wanted Dead or Alive mogą znacząco ułatwić rozgrywkę lub dodać zabawy poprzez eksplorację różnych możliwości interakcji z grą. Warto jednak pamiętać, że ich używanie może wpłynąć na odbiór gry i zniweczyć część radości płynącej z rozwiązywania zadań tak, jak pierwotnie zaplanowali to twórcy. Ponadto, ze względu na różne aktualizacje i wersje gry, nie wszystkie kody mogą działać w posiadanej przez Ciebie wersji Desperados: Wanted Dead or Alive.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *