Kody do gier

Kody do gry Faraon PC

Faraon to klasyczna gra strategiczna wydana w 1999 roku, która pozwala graczom wcielić się w rolę władców starożytnego Egiptu. Rozbudowując swoje miasto, muszą zarządzać surowcami, zaspokajać potrzeby mieszkańców oraz dbać o ich bezpieczeństwo. Jeśli chcesz ułatwić sobie rozgrywkę lub sprawić, że gra będzie jeszcze bardziej interesująca, skorzystaj z poniższych kodów. Pamiętaj jednak, że korzystanie z kodów może sprawić, że gra przestanie być wyzwaniem, więc korzystaj z nich z umiarem.

Jak wpisać kody do gry Faraon PC?

Aby wpisać kody do gry, należy jednocześnie wcisnąć klawisze CTRL + ALT + SHIFT + C. Wówczas zostanie uruchomiona funkcja wprowadzania kodów. Przedstawiamy listę kodów w formacie tabeli HTML, które można wykorzystać w Farafone. Uwaga! Niektóre kody, aby zadziałać, wymagają posiadania świątyni wybranych bogów, np. kody militarne wymagają świątyni Setha.

KodOpis
TREASURE CHESTOtrzymujesz dodatkowe 1000 Debenów
TYPHONIAN RELIEFSeth wspiera twoje wojsko
SETH STRIKESSeth niszczy twój najsilniejszy oddział
CAT NIPTwój miasto otrzymuje błogosławieństwo Bastet
KITTY LITTERBastet przeklina twój miasto, powodując zarazę
HIPPO STOMPTwoje miasto atakują agresywne hipopotamy
Life from DeathUzyskujesz dwukrotnie większe zbiory z farm
Pharaohs TombAutomatyczne zwycięstwo w misji

Podsumowanie

Przedstawione powyżej kody mogą nie działać z każdą wersją gry, dlatego warto sprawdzić, czy są kompatybilne właśnie z wersją Faraona zainstalowaną na twoim komputerze. Mamy nadzieję, że te sekrety umilą ci czas spędzony w starożytnym Egipcie, jednak warto również wypróbować swoje siły bez korzystania z kodów, by doświadczyć pełni rozgrywki i satysfakcji z ukończonych misji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *