Kody do gier

Kody do gry I Wojna Światowa

I Wojna Światowa to gra strategiczna czasu rzeczywistego (RTS), która zanurza graczy w burzliwych dziejach konfliktu, który na zawsze zmienił oblicze świata. Rozgrywka przenosi nas na fronty pierwszej globalnej wojny, gdzie wcielając się w dowódców armii Rosji, Sił Alianckich lub Niemiec, kierujemy operacjami wojskowymi, które zadecydują o losach narodów. Starcia na ziemi, w powietrzu oraz na morzu wymagają nie tylko taktycznego zmysłu, ale i zdolności zarządzania zasobami. Każdy, kto chciałby odkryć nowe sposoby na przejście trudniejszych misji czy też po prostu dodać sobie trochę urozmaicenia w standardowej rozgrywce, może skorzystać z poniższych kodów.

Jak wprowadzić kody do gry I Wojna Światowa?

Żeby skorzystać z kodów w grze I Wojna Światowa, należy uruchomić konsolę komend poprzez naciśnięcie klawisza ~ (tylda), a następnie wpisać komendę „@Password”. Kiedy już uzyskamy dostęp, możemy zacząć korzystać z dostępnych kodów. Poniżej znajduje się szczegółowa lista różnych kodów, które możesz wykorzystać podczas swojej kampanii.

Lista kodów

Oto tabela z kodami, które ulepszają rozgrywkę w grze I Wojna Światowa:

KodOpis
@ChangeWarFog(0) lub (1)Usuwa lub przywraca mgłę wojny
darkgoatWpisany na ekranie historii gracza, odblokowuje dodatkowe opcje
[Lewy Shift] + [spacja]Dodaje wybraną misję do konta gracza
[Lewy Shift] + [0]Odblokowuje dostęp do wszystkich misji
[Lewy Shift] + [P]Tworzy zrzut ekranu
[Lewy Shift] + [8]Teleportuje gracza w pobliże celu
[Lewy Shift] + [9]Dopasowuje prędkość do szybkości ofiary
[Lewy Shift] + [0]Wybrany statek eksplozuje
[Lewy Shift] + [i]Aktywuje nieśmiertelność
[Lewy Shift] + [w]Szybkie zwycięstwo w misji

Zakończenie

Każdy z powyższych kodów wprowadza w I Wojna Światowa nieco inne elementy gry i pozwala na pełniejsze kontrolowanie przebiegu rozgrywki. Pamiętaj jednak, że korzystanie z nich może zmniejszyć wyzwanie, przed którym postawiła cię gra. Mają one jednak swoje miejsce, zwłaszcza gdy utkniesz na jakiejś misji lub gdy chcesz po prostu sprawdzić, jakie dodatkowe możliwości kryje w sobie ten tytuł. Czy to będzie usunięcie mgły wojny, eksploracja wszystkich misji bez ograniczeń czy też po prostu chęć doświadczenia pełni mocy, którą może posiadać twój wirtualny oddział te kody niewątpliwie dodadzą rozgrywce nowego wymiaru.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *