Kody do gier

Kody do gry Return to Castle Wolfenstein

Return to Castle Wolfenstein popularnie znana jako RTCW, to kultowa strzelanka pierwszoosobowa, która zawładnęła sercami graczy na początku XXI wieku. Ta gra, wyprodukowana przez firmę id Software i wydana przez Activision, przenosi graczy do alternatywnego wszechświata II wojny światowej, w którym nazistowscy naukowcy wykorzystują okultyzm w celu zyskania przewagi nad sprzymierzeńcami. Podczas gry gracze wcielają się w rolę B.J. Blazkowicza, legendarnego amerykańskiego komandosa, który ma za zadanie pokrzyżować te niecne plany. Ale co jeśli napotkasz trudności w swojej misji? Czy istnieje jakiś magiczny sposób, aby przejść do następnego poziomu? Odpowiedź brzmi: tak, jest! Oto poradnik na temat kodów do Return to Castle Wolfenstein.

Jak używać kodów w Return to Castle Wolfenstein?

Aby uruchomić kody, pierwsza rzecz, którą musisz zrobić, to dodać dodatkowy parametr do skrótu gry na twoim pulpicie. Przykład: „D:\gry\Return to Castle Wolfenstein\WolfSP.exe” +set sv_cheats 1. Po uruchomieniu gry w konsole wpisz kody. Konsola pojawia się po wciśnięciu klawisza tyldy „~”.

Lista kodów w Return to Castle Wolfenstein

KodOpis efektu
/godTryb niesmiertelności
/notargetWrogowie Cię ignorują
/noclipPrzemieszczanie przez ściany
/give allOtrzymujesz pełne wyposażenie i amunicję
/give armorOtrzymujesz zbroję
/give healthPełne zdrowie
/give staminaPełna stamina
/nofatigueNiekończąca się stamina
/killKoniec misji poprzez samobójstwo
/cg_uselessnostalgia 1Aktywacja oryginalnego interfejsu Wolenstein 3D
/give #Tutaj # oznacza nazwę przedmiotu, który chcesz otrzymać. Przykłady przedmiotów to: panzerfaust, Thompson, mp42, mauser rifle, flamethrower, sten, fg42 paratroop rifle, grenade, colt 45, large health, medium health
/spdevmap mapnameZmiana mapy na inną z listy dostępnych, np. escape1, escape2, tram, village1, crypt1, crypt2, church, boss1, forest, rocket, baseout, assault, sfm, factory, trainyard, swf, norway, xlabs, boss2, dam, village2, chateau, dark, dig, castle, end

Zakończenie

Pamiętaj, że podane kody mogą nie działać w zależności od wersji gry, którą posiadasz. Przed wprowadzeniem kodów warto upewnić się, jaką wersję RTCW posiadasz i czy została ona zaktualizowana do najnowszej dostępnej wersji. W każdym razie, korzystanie z kodów może na pewno dodać trochę zabawy do Twojej gry.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *