Kody do gier

Kody do gry Twierdza

Znana strategiczna gra w czasie rzeczywistym, Twierdza, to produkcja studia Firefly Studios, które zyskała na popularności dzięki swojej bogatej fabule oraz wciągającym mechanikom gry związanymi budową i zarządzaniem średniowiecznym zamkiem. Gra oferuje nam dwa tryby – ekonomiczny, gdzie główne znaczenie ma opieka nad dobrami i rozwojem naszej posiadłości, oraz wojskowy, w którym musimy stawić czoła różnego rodzaju wyzwaniom militarnym.

Jak wprowadzić kody do gry Twierdza?

Łatwo jest zwiększyć swoje szanse grę za pomocą kodów, które są dostępne w trybie pojedynczego gracza. Wprowadzenie kodów do gry Twierdza jest proste i wymaga użycia odpowiednich kombinacji klawiszy. Zaczynamy od aktywacji cheatów, którą wykonujemy w menu gry, najlepiej w menu wyboru misji kampanii militarnej, wciskając Alt-shift-A.

Po pomyślnej aktywacji cheatów, używamy w trakcie gry następujące kombinacje:

KodOpis
Alt-COtwiera wszystkie misje, zarówno w kampanii wojskowej, jak i ekonomicznej.
Alt-KDarmowe budowanie – umożliwia konstruowanie wszystkich budynków bez kosztów.
Alt-XObdarza gracza 1000 sztukami złota i zwiększa popularność do 100%.
Alt-DUruchamia specjalny typ widoku, dzięki któremu można zobaczyć, które segmenty mapy są połączone.

Podsumowanie

Podane tutaj kody są dość potężne i mogą zmienić przebieg rozgrywki dla większej przyjemności lub wyzwania. Wszystko zależy od tego, jak gracze chcą wykorzystać te narzędzia w swojej grze. Warto jednak pamiętać, że kody mogą nie działać na wszystkich wersjach gry, zależnie od konkretnego wydania Twierdzy, które posiada gracz. Korzystanie z kodów jest sprawą indywidualną każdego gracza i nie zaleca się stosowania ich, jeżeli chcemy czerpać pełną satysfakcję z wyzwań jakie gra rzuci nam pod nogi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *