Kody do gier

Kody do gry Medal of Honor: Allied Assault

Medal of Honor: Allied Assault to kultowa gra FPS, która przenosi graczy w sam środek II Wojny Światowej. Dzięki swojej dynamicznej rozgrywce, immersyjnej narracji i dokładnie odwzorowanej historii, gra od lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród miłośników gatunku. Gracze wcielają się w role żołnierza brającego udział w kampaniach na różnych teatrach działań wojennych, realizując misje, które wymagają zarówno zręczności, jak i strategicznego myślenia.

Jak aktywować kody w Medal of Honor: Allied Assault

Włączenie kodów w Medal of Honor: Allied Assault wymaga nieco przygotowań, ale proces ten jest prosty i szybki. Aby umożliwić stosowanie kodów, konieczne jest uruchomienie gry z kilkoma dodatkowymi parametrami. Najłatwiejszym sposobem jest zmodyfikowanie skrótu, za pomocą którego uruchamiamy grę. Kierując się do właściwości skrótu gry, w polu obiektu docelowego (poza ewentualnymi cudzysłowami), należy dodać następujące parametry: +set cheats 1 +set ui_console 1 +set thereisnomonkey 1. Teraz, startując grę poprzez zmodyfikowany skrót, za pomocą klawisza ~ można otworzyć konsolę, gdzie będziemy wpisywać interesujące nas kody.

Lista przydatnych kodów

KodOpis
dogWłączenie trybu boga (nieśmiertelność)
fullhealOdnowienie punktów życia do maksimum
wussDodaje do ekwipunku wszystkie bronie i amunicję
noclipPrzemieszczanie przez ściany
notargetTryb niewidzialności – przeciwnicy Cię ignorują
tele x y zTeleportacja do lokacji o współrzędnych X Y Z
coordWyświetlenie aktualnych koordynatów w grze
toggle cg_3rd_personPrzełącza kamerę na widok z perspektywy trzeciej osoby
map [nazwa mapy]Przeskok do określonej mapy
giveweapon weapons/nazwa_broni.tikOtrzymujesz określoną broń

Zakończenie

Pamiętaj, że korzystanie z kodów może zmienić sposób, w jaki doświadczasz gry, dodając jej element łatwości, ale potencjalnie obniżając poziom satysfakcji z przejścia. Ponadto, wersja gry, którą posiadasz, może wpłynąć na działanie niektórych kodów, więc warto mieć to na uwadze eksperymentując z różnymi kombinacjami. Używaj kodów z rozwagą i ciesz się dodatkową dawką zabawy, jaką mogą zapewnić w twojej przygodzie z Medal of Honor: Allied Assault.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *