Kody do gier

Kody do gry Medieval: Total War (PC)

Medieval: Total War to niezwykle uwielbiana przez graczy gra strategiczna, która przenosi nas w ciemne wieki średniowiecza. Dzięki niej mamy możliwość zademonstrowania swoich umiejętności taktycznych, zarządzania królestwem i prowadzenia wojsk w bitwie. Rozbudowane drzewko technologiczne, zróżnicowane jednostki oraz autentyczne, historyczne tło sprawiają, że gracz z łatwością może zagłębić się w te realia. Dzisiaj, chcielibyśmy odsłonić przed Wami kilka sekretów, które mogą ułatwić prowadzenie waszych podbojów. Poniżej znajdziecie kilka kodów, które znacząco wpłyną na waszą rozgrywkę.

Jak wpisać kody do gry Medieval: Total War?

W pierwszej kolejności, musimy pamiętać, że kody wpisujemy będąc na mapie gry. Po prostu wpisujemy frazę i patrzymy jak magia działa. Teraz przejdźmy do samych kodów.

Kod Efekt
.matteosartori. Całkowite odkrycie mapy
.deadringer. Zdobywasz dodatkowy milion jednostek budżetu
.mefoundsomeau. Dodatkowe zasoby złota dla twojej prowincji
.mefoundsomeag. Twoja prowincja zyskuje na wartości dzięki dostawie srebra
.mefoundsomecu. Twój skarbiec pęka w szwach dzięki miedzi
.viagra. Prowincja otrzymuje nieocenione źródło żelaza
.worksundays. Przyspieszasz tempo rozwoju budynków
.badgerbunny. Uzyskujesz możliwość zbudowania dowolnej jednostki lub budynku
.conan. Zainicjuj powstanie przeciwko władzy

Zanim zaczniecie korzystać z powyższych kodów, pamiętajcie, że mogą one nie działać w zależności od wersji gry, którą posiadasz. To, co działało na wersji sprzed lat, może nie funkcjonować na najnowszych patchach. Mimo wszystko, życzymy udanej zabawy i wielu wyszarpanych zwycięstw z rąk przeciwników. W końcu każdy władca zasługuje na nobliwe zwycięstwa – choćby z pomocą kilku kodów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *