Artykuły

Najszybsze auta w Gta 5 Online

GTA Online, multiplayerowy fenomen świata przestępczego, kontynuuje trwającą już prawie dekadę podróż graczy po wirtualnym Los Santos i okolicach. Ta rozbudowana gra od Rockstar Games nie przestaje zaskakiwać nowymi aktualizacjami, wprowadzającymi nie tylko świeże misje czy działalności, ale także innowacje w garażach miłośników cyfrowej prędkości. Dziś przybliżę Wam pięć najszybszych maszyn, które są w stanie rozbudzić waszą potrzebę szybkości w GTA Online.

Top 5 najszybszych samochodów w Gta 5 Online

  1. Grotti Itali GTO Stinger TT: Włoska Perła w Koronie Prędkości

Po pierwsze na naszej liście błyszczy Grotti Itali GTO Stinger TT, prawdziwy diament najnowszej aktualizacji San Andreas Mercenaries. To auto przypomina o sobie, jak wielkie wrażenie może zrobić współczesny design połączony z wydajnością. Jazda z maksymalną prędkością 212,43 km/h to czysta przyjemność, a po doposażeniu w ulepszenia HSW auto potrafi osiągnąć zawrotną prędkość 271,17 km/h, startując na pierwszym miejscu w naszym wyścigu o miano najszybszego pojazdu.

  1. Karin S95: Nowoczesny Klasyk dla Wybrańców

Kolejną perłę stanowi Karin S95, które swoim designem nawiązuje do słynnej Toyoty GT86 i oferuje nieco spokojniejszą, lecz wciąż imponującą maksymalną prędkość 185,88 km/h. Co godne uwagi, jest to pojazd ekskluzywny dla najnowszych konsol, prezentujący przyszłość gamingu. Ulepszenia wydajności skaczą tutaj do 250,25 km/h, zachęcając do eksploracji każdego zakamarka metropolii.

  1. Bravado Banshee: Ikonka z Przeszłości Przyspiesza w Przyszłość

Bravado Banshee to prawdziwy weteran ulicznych wyścigów, który od czasów Vice City rozbudził niejedno serce gracza. Jego nowoczesny odpowiednik w GTA Online nadal trzyma fason, oferując maksymalną prędkość 189,50 km/h, którą można zwiększyć do 246,23 km/h. Banshee dowodzi, że klasyka wciąż ma się świetnie w cyfrowym świecie.

  1. Penaud La Coureuse: Elektryzujący Zakręty Nowością

Świeżość w GTA Online widać także w Penaud La Coureuse, który wzbudza zainteresowanie swoim elektrycznym genem. Ten samochód to współczesna interpretacja francuskiego klasycznego designu, oferujący bazową prędkość 184,30 km/h, z możliwością wzmocnienia aż do 229,30 km/h. Dla miłośników niebanalnych rozwiązań La Coureuse będzie świetnym towarzyszem przygód.

  1. Annis ZR380: Wojownik Areny z Prędkością w DNA

Na naszej liście nie mogło zabraknąć Annis ZR380 – samochodu, który nie kwalifikuje się do standardowych ulepszeń wydajności, ale i tak zapewnia mrożącą krew w żyłach prędkość 226,11 km/h. To pojazd, który łączy w sobie siłę wojownika arenowego z duchem ulicznego wyścigowca.

Zakończenie

Uliczne wyścigi w GTA Online nigdy nie przestają dostarczać adrenaliny. Wybór najszybszego auta to indywidualna decyzja każdego gracza, która często podkreśla jego styl i strategię w grze. Przedstawione przez nas maszyny to tylko wierzchołek prędkościowej góry lodowej. Zapraszamy do Los Santos, gdzie każdy zakręt może być początkiem nowej szybkiej przygody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *